Ndërlidhjet

Rokere, me hixhab


Rokere, me hixhab
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Treshja me hixhab e Voice of Baceprot (shqip: Zëri i zhurmshëm) është lëvduar nga Nirvana dhe Rage Against the Machine, por grupi indonezian i rokut ka hasur në vështirësi më të madhe për të fituar aprovimin e vendlindjes së tij konservatore. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG