Ndërlidhjet

Orvatjet e fundit për shpëtimin e Rrëqebullit të Ballkanit


Orvatjet e fundit për shpëtimin e Rrëqebullit të Ballkanit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00

Rrëqebulli i Ballkanit, i cili jeton në malet mes Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut, tani është ndër gjitarët më të rrezikuar në botë. Në botën e egër kanë mbetur më pak se 40 prej këtyre "fantazmave të pyjeve". (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG