Ndërlidhjet

Vazhdojnë protestat në Hamburg


Vazhdojnë protestat në Hamburg
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Përleshjet ndërmjet protestuesve dhe policisë vazhduan në natën e 7 korrikut në rrugët e Hamburgut, Gjermani, ku liderët botërorë janë mbledhur për Samitin e G20-s. (Marek Hajduk, RFE / RL)

XS
SM
MD
LG