Ndërlidhjet

Përpjekja e Sebahates për të krijuar biznes në fshat


Përpjekja e Sebahates për të krijuar biznes në fshat
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Jeta në një zonë të thellë rurale nuk ka qenë pengesë për Sebahate Ramën nga fshati Keçekollë e Prishtinës që të krijojë një biznes të vogël. Ajo tashmë ka mbi 30 koshere bletë si dhe pesë lopë e dy viça dhe po planifikon ta zgjerojë biznesin e saj.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG