Ndërlidhjet

Senatorët amerikanë: Mbështetje dialogut Kosovë-Serbi


Senatorët amerikanë: Mbështetje dialogut Kosovë-Serbi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

Senatorët amerikanë, Chris Murphy dhe Ron Johnson, thanë se duan të bëjnë gjithçka të mundur për të mbështetur dialogun për normalizim të marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Ata i bënë këto komente në Beograd, pas takimit me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG