Ndërlidhjet

Shënohet 20 vjetori i vdekjes së princeshës Diana


Pranë pallatit Kensington në Londër, janë vendosur lule, fotografi dhe letra personale, për të përkujtuar princeshën Diana, në përvjetorin e 20-të të vdekjes së saj. Princesha Diana humbi jetën në një aksident trafiku në Paris. Ajo ishte 36-vjeçare. (Video: AFP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG