Ndërlidhjet

Shiu i furishëm në Stamboll shkakton vërshime


Shiu i dendur që ka rënë në Stamboll të Turqisë, më 18 korrik ka shkaktuar vërshime. Shiu filloi pas mesnate dhe ka shkaktuar përmbytjen e rrugëve në qytet. (Video: AFP/Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG