Ndërlidhjet

Si e mposhtën Facebook-un mediat sociale ruse?


Si e mposhtën Facebook-un mediat sociale ruse?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00

Rusia u rezistoi tendencave botërore, përmes dy mediave sociale, të cilat brenda vendit janë më të njohura se Facebook-u. Këto rrjete sociale u mbështetën nga i njëjti investitor i teknologjisë, një miliarder izraelito-rus. Kjo video është pjesë e një serie të dokumentareve, "InterNYET", nga rrjeti televiziv i REL-it dhe VOA, Current Time.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG