Ndërlidhjet

Sudan: Vazhdojnë protestat edhe pas rrëzimit të presidentit,Omar al-Bashir


Sudan: Vazhdojnë protestat edhe pas rrëzimit të presidentit,Omar al-Bashir
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00

Ushtria e Sudanit duket se nuk do ta ketë të lehtë udhëheqjen e vendit pasi rrëzoi nga pushteti dhe e arrestoi presidentin Omar al-Bashir. Kjo pasi turma të mëdha të njerëzve injoruar gjendjen e jashtëzakonshme të shpallur nga ushtria.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG