Ndërlidhjet

Pesë të vrarë nga shigjetat në Norvegji


Pesë të vrarë nga shigjetat në Norvegji
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:42 0:00

Një danez ka vrarë pesë persona në Norvegji gjatë një sulmi me hark dhe shigjeta. Sulmuesi i cili plagosi edhe dy policë u arrestua 34 minuta pasi bëri krimin.

Një danez ka vrarë pesë persona në Norvegji gjatë një sulmi me hark dhe shigjeta. Sulmuesi i cili plagosi edhe dy policë u arrestua 34 minuta pasi bëri krimin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG