Ndërlidhjet

Dhjetëra të vdekur nga sulmet vetëvrasëse në Bagdad


Dhjetëra të vdekur nga sulmet vetëvrasëse në Bagdad
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00

Nga sulmet vetëvrasëse në Bagdad të Irakut, janë vrarë të paktën 38 persona dhe mbi 100 të tjerë janë plagosur, ka njoftuar Ministria e Brendshme irakiane. Shpërthimet kanë ndodhur në qendër të sheshit Sahet al-Tayaran në orën e hershme të 15 janarit. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG