Ndërlidhjet

"Të luftosh" si vajzat e Kosovës...


"Të luftosh" si vajzat e Kosovës...
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Fitoret e vajzave të Kosovës nëpër garat e xhudos në botë, sa janë përshëndetur, aq edhe janë lidhur me politikën. Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Loriana Kuka, kanë fituar medalje nëpër kategoritë e tyre, e para të artën, e dyta të argjendtën, dhe e treta medaljen e bronztë, në Lojërat Evropiane, të zhvilluara në Minsk të Bjellorusisë. Reagimet për këto fitore i gjeni të përmbledhura në këtë video.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG