Ndërlidhjet

Taksë apo 'taksirat'?!


Taksë apo 'taksirat'?!
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po vazhdon të insistojë që taksa prej 100 për qind në importet e Serbisë dhe Bosnje-Hercegovinës do të jetë në fuqi. Mirëpo mungesa e mallrave serbe nuk është duke u vërejtur në dyqanet e Kosovës. Prandaj thirrjet për bojkotim të këtyre produkteve janë shtuar ditëve të fundit në rrjetet sociale.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG