Ndërlidhjet

Hije trishtimi në lagjen turke të shkatërruar nga tërmeti


Hije trishtimi në lagjen turke të shkatërruar nga tërmeti
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Dikur vendbanim i hareshëm për dhjetëra familje në provincën kufitare turke Hatai, Rruga 21 tani është e mbushur me rrënoja dhe me njerëz që po përpiqen ta marrin veten pas tërmetit shkatërrimtar, që tronditi vendin dhe Sirinë fqinje. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG