Ndërlidhjet

Ku do të udhëtonit së pari pas liberalizimit të vizave?


Ku do të udhëtonit së pari pas liberalizimit të vizave?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Zvicra dhe Gjermania duket se janë destinacione të preferuara të disa kosovarëve për t’u vizituar. Në kohën kur liberalizimi i vizave për Kosovën ka hyrë në një fazë vendimtare, REL ka biseduar me qytetarë të komuniteteve të ndryshme në Kosovë për planet e tyre të udhëtimit.

XS
SM
MD
LG