Ndërlidhjet

Ushtari i plagosur ukrainas paralajmëron se lufta do të zgjasë

Duke u rikuperuar nga lëndimi për herë të tretë në fushëbetejë, Oleksandr Yabchanka është i shqetësuar se shokët e tij ukrainas po e nënvlerësojnë ashpërsinë dhe perspektivën e një lufte të gjatë me Rusinë. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG