Ndërlidhjet

Vërshime dhe shkatërrim pasi Irma goditi Floridën


Uragani Irma, më 10 shtator ka goditur bregdetin e Floridës. Erërat e fuqishme, të përcjellura me reshje të dendura të shiut, kanë shkaktuar dëme në Majami të Floridës. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG