Ndërlidhjet

Si ju duket aranzhimi i ri i komunitetit serb?


Si ju duket aranzhimi i ri i komunitetit serb?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Qytetarë shqiptarë dhe serbë, të anketuar nga Radio Evropa e Lirë, e komentojnë në mënyra të ndryshme dakordimin e Kosovës dhe të Serbisë për të zbatuar Marrëveshjen për normalizimin e marrëdhënieve, të mbështetur nga Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG