Ndërlidhjet

Vizat - pse ata po, e ne jo?


Vizat - pse ata po, e ne jo?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Deputeti Behgjet Pacolli ka kërkuar lëvizje të lirë për qytetarët e Kosovës dhe ka akuzuar autoritetet evropiane se po aplikojnë standarde të dyfishta ndaj Kosovës, teksa shumica e vendeve në botë janë të izoluara për shkak të pandemisë me koronavirus. Shkas i reagimeve të tij është bërë lehtësimi i vizave për Bjellorusinë nga ana e BE-së.

XS
SM
MD
LG