Ndërlidhjet

Vizita e Vuçiqit në Kosovë


Vizita e Vuçiqit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka porositur në Kosovë se Serbia do të japë gjithçka nga vetja për ta ruajtur paqen, se do të bëjë gjithçka që mospajtimet shumëshekullore me shqiptarët të zgjidhen, që të sigurohet paqe dhe siguri e qëndrueshme për të gjitha familjet serbe dhe shqiptare.(Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG