Ndërlidhjet

Osmani: SHBA-ja nuk do të kërkojë ndryshimin e kufirit


Osmani: SHBA-ja nuk do të kërkojë ndryshimin e kufirit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:16 0:00

Vjosa Osmani, e cila ishte kandidate e LDK-së për kryeministre, në këtë intervistë për Radion Evropa e Lirë flet për koalicionin e ardhshëm qeverisës dhe për vazhdimin e dialogut. Osmani po ashtu thotë se Shtetet e Bashkuara nuk do të kërkojnë ndryshimin e kufirit me Serbinë, si pjesë e një marrëveshjeje eventuale me Beogradin.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG