Ndërlidhjet

Putini i ofron azil politik James Comeyt


Presidenti rus, Vladimir Putin ka thënë se është e “çuditshme” që ish-drejtori i FBI-së, James Comey ka mbajtur shënime për bisedat e tij me presidentin amerikan Donald Trump. Putin e ka krahasuar Comey me Edward Snowden dhe i ka ofruar azil politik, nëse Comey do të përballet me ndjekje penale. (Video: AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG