Ndërlidhjet

Shpërthimi i vullkanit Etna


Shpërthimi i vullkanit Etna
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:57 0:00

Vullkani Etna në Itali ka shpërthyer të martën dhe po vazhdon të lirojë llavë dhe hi në qiell. Etna është një nga vullkanet me aktivë në botë. Autoritetet italiane u thanë banorëve se nuk kanë nevojë të shqetësohen. Përgatiti: Bujar Tërstena

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG