Ndërlidhjet

Zërat pro dhe kundër Vjosa Osmanit


Zërat pro dhe kundër Vjosa Osmanit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani është bërë së fundmi subjekt i gjuhës nxitëse. Në diskursin politik janë përfshirë edhe anëtarët e saj të familjes, çka ka shtyrë organizata dhe zyrtarë tjerë të tregojnë mbështetje për të.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG