Ndërlidhjet

Çeki: Zeman apo Drahos?


Çeki: Zeman apo Drahos?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Presidenti i Çekisë, Milos Zeman, po lufton edhe për një mandat pesëvjeçar në Kështjellën e Pragës, por rivali i tij, Jiri Drahos, ish-kryetar i Akademisë së Shkencave, ka tërhequr vërejtjen se Zeman mund ta lëvizë vendin kah Lindja. Rrethi i dytë i zgjedhjeve presidenciale mbahet të premten dhe të shtunën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG