Ndërlidhjet

Zyrtarët me aktakuza dhe postet publike


Zyrtarët me aktakuza dhe postet publike
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Pak orë pasi kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka marrë vendim për të larguar nga pozitat zyrtare gjithë anëtarët e partisë që ai drejton, e të cilët dyshohen se janë përfshirë në raste të korrupsionit dhe nepotizmit, reagimet në rrjetet sociale kanë qenë të shumta. Disa e kanë konsideruar këtë vetëm si nismë të mirë, e të tjerë mashtrim të radhës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG