Ndërlidhjet

KOLOMBO


Së paku 90 veta janë vrarë dhe më shumë se 100 janë plagosur pas shpërthimit ndaj një konvoji ushtarak të Sri Lankës. Dyshohet që sulmin ta kenë kryer kryengritësit Tamil.
XS
SM
MD
LG