Ndërlidhjet

UASHINGTON


Nënpresidenti i Shteteve të Bashkuara Dik Cheney u zotua se nuk do të ketë tërheqje amerikane nga Iraku.
Në fjalimin e mbrëmshëm Cheney ka thënë se tërheqja e Shteteve të Bashkuara do të inkurajonte dhunën e terroristëve dhe do ta bënte Amerikën më pak të sigurtë.
XS
SM
MD
LG