Ndërlidhjet

SEUL


Ekipet e Koresë Veriore dhe asaj Jugore do të defilojnë së bashku në ceremonitë zyrtare të hapjes dhe mbylljes së lojërave Aziatike që mbahen në Douha të Katarit. Megjithatë, të dy Koretë do të garojnë ndaras gjatë lojërave. Ndërkohë po vazhdojnë bisedimet për formimin e një ekipi të përbashkët për të marrë pjesë në Lojërat Olimpike që mbahen në Pekin më 2008.
XS
SM
MD
LG