Ndërlidhjet

BRUKSEL


NATO njoftoi për hapjen e një zyreje ndërlidhëse në Beograd javën e ardhshme.
Në komunikatën e NATO-s, të publikuar sot, thuhet se " hapja e kësaj zyreje më 18 dhjetor, është shenjë e përkushtimit të NATO-s për stabilitet afatgjatë, siguri dhe bashkëpunim me vendet e Ballkanit Perendimor".
XS
SM
MD
LG