Ndërlidhjet

UASHINGTON


Shtëpia e Bardhë e ka mbrojtur vendimin e zonjës së parë Laura Bush që të mos e zbuloj publikisht se muajin e kaluar kishte hequr një kancer të lëkurës.
Zëdhënësi Tony Snou tha se kanceri ishte çështje private dhe se në atë kohë nuk paraqiste ndonjë rrezik të madh për zonjën Bush e cila është 60 vjeçare.
XS
SM
MD
LG