Ndërlidhjet

PRISHTINË


Trashëgimtari i familjes mbretërore serbe, Aleksandër Karagjorgjevic dhe bashkëshortja e tij Katarina, kanë vizituar gjatë ditës Gracanicën dhe kanë ndjekur një shërbesë fetare në një nga kishat ortodokse serbe.
XS
SM
MD
LG