Ndërlidhjet

SANTA MARIA - KALIFORNI


Trupi gjykues që po shqyrton akuzat për keqpërdorim seksual të fëmijëve nga ana e yllit të muzikës rrok, Michael Jackson, do të vendosë sot nëse do të përfshijë në këtë proces dhe rigjykimin e akuzave të shkuara ndaj këngëtarit.
Prokuroria dëshiron të thërrasë si dëshmitar një djalë të ri, familjes të së cilit thuhet se i janë paguar nga Jackson miliona dollarë për të tërhequr akuzat e ngjashme në mes të viteve '90.
XS
SM
MD
LG