Ndërlidhjet

SHKUP


Sot në disa nga qytetet më të mëdha të Maqedonisë mbahet përsëritja e rundit të dytë të zgjedhjeve lokale. Xhemajli Sahiti nga Komisioni shtetëror i zgjedhjeve, i tha Radios Evropa e Lirë se procesi i zgjedhjeve në Shkup, në Kumanovë, në Tetovë, në Kërçovë dhe në disa qytete të tjera, po zhvillohet pa ndonjë vërejtje të theksuar.
XS
SM
MD
LG