Ndërlidhjet

LONDËR


Ministrat e brendshëm dhe të drejtësisë të tetë vendeve më të industrializuara të botës janë mbledhur në Britaninë e Madhe, për të diskutuar luftën kundër trafikut të drogës, terrorizmit ndërkombëtar dhe pornografisë së fëmijëve.
XS
SM
MD
LG