Ndërlidhjet

KABUL


Një helikopter që po bartte shefin e armatës së Afganistanit dhe kabinetin e ministrave është rrëzuar sot pak pasi është nisur nga toka, por të gjithë pasagjerët dhe ekuipazhi ia kanë dalë, që të shpëtojnë nga djegia e tij.
Piloti dhe njëri nga ministrat kanë marrë lëndime të lehta.
XS
SM
MD
LG