Ndërlidhjet

TULKAREM


Trupat izraelite kanë qëlluar për vdekje tre militantë palestinezë në një vërsulje në Bregun Perëndimor.
Incidenti ka ndodhur disa orë pasi Izraeli e përfundoi fazën e fundit të tërheqjes së plotë nga Gaza dhe nga katër vendbanimet hebreje në Bregun Perëndimor.
XS
SM
MD
LG