Ndërlidhjet

TIRANË


Kuvendi i Shqipërisë miratoi sot një rezolutë për Kosovën, në të cilën kërkohet që nga bisedimet për statusin e Kosovës, që fillojnë këtë muaj, të përcaktohet pavarësia e saj. Rezoluta u hartua në bashkëpunim mes pozitës dhe opozitës.
XS
SM
MD
LG