Ndërlidhjet

SRINAGAR


Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në një bankë në pjesën e Kashmirit të qeverisur nga India. Mësohet se katër persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur.
Militantët myslimanë që luftojnë për pavarësinë e Kashmirit kanë organizuar një numër sulmesh gjatë ditëve të fundit.
XS
SM
MD
LG