Ndërlidhjet

BRATISLLAVË


Liderë nga 17 vende të Evropës Qëndrore dhe Juglindore përfundojnë sot takimin dy ditor në Sllovaki. Në fokus të konferencës ishin diskutimet për gjendjen në rajon dhe raportet me Bashkimin Evropian.
XS
SM
MD
LG