Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri i Spanjës Hoze Maria Aznar sot me presidentin George Bush në Shtëpinë e Bardhë do të diskutojnë rindërtimin e Irakut, luftën kundër terrorizmit dhe çështje tjera.
Vizita e Aznarit në Uashington pritet të jetë e fundit para largimit nga detyra pas zgjedhjeve të përgjithshme në Spanjë në muajin Mars.
XS
SM
MD
LG