Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i administratës ndërkombëtare në Kosovë, Harri Holkeri po qëndron sot në Beograd për tu takuar me shefin e qendrës koordinuese serbe për Kosovën, Nebojsha Çoviq dhe me përfaqësues diplomatikë të vendeve anëtare të Grupit të Kontaktit.
XS
SM
MD
LG