Ndërlidhjet

GJENEVË


Organizata Botërore e Shëndetësisë ka bërë të ditur se përhapja e gripit të pulave në një numër vendesh aziatike si Japonia, Koreja e Jugut dhe Vietnami paraqet rrezik për gjithë rajonin.
Deri tani në Vietnam nga kjo sëmundje kanë humbur jetën 5 njerëz.
XS
SM
MD
LG