Ndërlidhjet

PEKIN


Kina ka bërë të ditur për 4 raste të reja të të prekurve nga gripi i pulave. Ndërsa në Vietnam ky grip ka shënuar dhe një viktimë tjetër duke e cuar numrin e të vdekurve në Azi nga gripi i pulave në 19.
XS
SM
MD
LG