Ndërlidhjet

SEATTLE


Autoritetet amerikane formalisht e akuzuan ushtarin, i cili është përpjekur t'i japë sekrete ushtarake rrjetit të Osama bin Ladenit.
Ryan Anderson përballet me dy akuza për dhënien e inteligjencës armikut, dhe nëse shpallet fajtor, mund të dënohet me vdekje.
XS
SM
MD
LG