Ndërlidhjet

PRISHTINË


Pjesëtarja e Shërbimit Policor të Kosovës Sadete Shulemaja sot ka bërë vetëvrasje në vendin e punës, njoftoi zëdhënësi i policisë së UNMIK-ut Malcolm Ashby.
Ajo është gjetur e plagosur dhe kishte lënë revolen afër kokës, tha Ashby, duke shtuar se nuk dyshohet për ndonjë përleshje midis policëve.
XS
SM
MD
LG