Ndërlidhjet

GJILAN


Policia e Kombeve të Bashkuara ka njoftuar se ka arrestuar 5 persona në rajonin e Gjilanit në kuadër të një operacioni të përbashkët me forcat e KFOR-it kundër krimit të organizuar.
Gjatë operacionit, që ka filluar në orën 4 të mëngjesit të sotëm, policia ka konfiskuar edhe substanca narkotike, armatim të paligjshëm dhe valuta të huaja.
Në komunikatën e policisë thuhet se operacioni i sotëm bazohet në hetimet e filluara para 18 muajsh.
XS
SM
MD
LG