Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia ndërkombëtare në bashkëpunim me KFOR-in ka arrestur 5 persona mëngjesin e sotëm në rajonin e Gjilanit. Këta persona janë arrestuar në kuadër të një operacioni kundër krimit të organizuar. Gjatë këtij operacioni janë gjetur substanca narkotike dhe valuta të huaja. Hetimet rreth rastit në fjalë kanë filluar para 18 muajsh.
XS
SM
MD
LG