Ndërlidhjet

PRISHTINË


Udhëheqësit e institucioneve të Kosovës dhe liderët e partive politike në Kosovë i kanë drejtuar sot një letër të përbashkët opinionit kosovar, në të cilën bëhet thirrje për qetësi dhe që të mos përsëritet dhuna e shkuar. "Asnjë kishë apo xhami më nuk do të digjet në Kosovë", kanë theksuar në letrën e tyre liderët e Kosovës ne deklaratën e tyre të përbashkët.
XS
SM
MD
LG