Ndërlidhjet

KRAUFORD


Presidenti amerikan George Bush takohet sot në në rançin e tij në Teksas me kryetarin e Egjiptit, Hosni Mubarak. Bush dhe Mubarak pritet të diskutojnë për situatën në Irak, si dhe planin e kryeministrit izrealit Ariel Sharon për të mbyllur 21 vendbanime hebreje në Gazë, si dhe për planin e madh të Bushit për Lindjen e Mesme.
XS
SM
MD
LG